Seznamte se s ambasadory značky Peter Legwood v České republice. Spolupracují s námi špičky z oboru fyzioterapie, medicíny i řada profesionálních sportovců. Chcete-li se stát i vy ambasadorem Peter Legwood, neváhejte nás kontaktovat.

MUDr. Soňa Juricová - rehabilitační a psychosomatická lékařka

MUDr. Milan Jurica - ortoped, podiatr Mgr.

Lenka Sárová - fyzioterapeutka Rehacare

Reha Care s.r.o. poskytuje kvalitní, dostupné vyšetření a ošetření pohybového aparátu. Pracuje bio – psycho – sociálně. S pacienty spolupracují na individuální bázi, avšak nabízí i skupinové cvičení či přednášky. Jejich prioritou je vždy dostatek času na pacienta.

Proč doporučují obuv Peter Legwood:

Boty Peter Legwood odpovídají požadavkům moderní ortopedické obuvi - mají patní misku, tvarovatelný vodící pásek pro nárt a protiskluzovou podrážku. Dobře drží na noze, jsou pohodlné, a navíc i pěkné. Vybrat si můžete od zářivých až po seriózní tlumené odstíny. Sami Peter Legwood nosíme a vřele doporučujeme našim pacientům."

Mgr. Lukáš Klapák - fyzioterapeut

Lukáš je vysokoškolsky vzdělaný fyzioterapeut zabývající se prevencí, diagnostikou a terapií poruch pohybového aparátu včetně moderní podologie.

Proč doporučují obuv Peter Legwood:

Pantofle Peter Legwood se staly v mé fyzioterapeutické i podologické praxi součástí komplexní péče o své klienty na cestě k životu bez bolesti pohybového aparátu. Doporučuji já i mí spokojení klienti pro svou nízkou hmotnost, individuální tvarovatelnost a komfort při nošení."


Proč doporučují obuv Peter Legwood:

„Zdravotní obuv Peter Legwood prodáváme v našem centru na základě letitých osobních zkušeností. S čistým svědomím můžeme říct, že lepší obuv jsme dosud neměli. Splňuje veškeré naše odborné i osobní požadavky. 

Za nás jako fyzioterapeuty doporučujeme obuv Peter Legwood jako vhodnou pracovní, domácí i volnočasovou obuv."

Mgr. Hana Šmachová - fyzioterapeut

FYZIO Krumlov je ambulantní pracoviště fyzioterapie, které poskytuje odborná vyšetření, léčbu a prevenci širokého spektra poruch pohybového aparátu u dětí a dospělých.

Proč doporučují obuv Peter Legwood:

Při své práci fyzioterapeuta a podologa se setkávám s nejrůznějšími vadami v oblasti nohy. Nošení zdravotní obuvi a stélek Peter Legwood úspěšně řeší některé disbalance nohy. Obouvám děti, ženy i muže; do školy, do práce, na doma i do zahrady. Mojim klientům vyhovuje široká barevná škála, lehkost obuvi a její velmi snadná údržba. Zdravotní obuv a stélky Peter Legwood jednoduše doporučuji!"

Ludmila Koppová provozuje nestátní zdravotnické pracoviště s dlouholetou praxí v poskytování komplexní rehabilitační péče.

Proč doporučují obuv Peter Legwood:

Jsem fyzioterapeut s 35-ti lety odborné praxe a s botou Peter Legwood jsem se setkala v březnu 2015 poprvé. Hned na první obutí to bylo přesvědčení, že tohle je to ONO mezi botami s označením "zdravotní obuv". Bota mi pomohla změnit polohu levého palce - halux valgus a vedle něj uvolnila kladívkový prst. Loni v listopadu mi pomohla ještě více - ulomená hlavička 2 metetarzu pravé nohy - v jiné botě se nedalo chodit. Bota Bull v kombinaci s kineziotejpem a zlomenina byla jako v peřince a krásně se zahojila. Mimo jiné jsem obula své zaměstnance (Dolphin a Kong), téměř celou rodinu (včetně vnuků 3 a 5 let - Bubble), část zaměstnanců Polikliniky v Mariánských lázních a spoustu lidí, pro které je jejich noha hodně důležitá. Vřele doporučuji všem svým klientům a potencionálním klientům"

MGR. MARKÉTA HASOŇOVÁ, CERT.MDT

Centrum nabízí komplexní ambulantní služby v oboru fyzioterapie, léčebné rehabilitace, rehabilitačního lékařství a neurologie.

Rehabe je zdravotnické zařízení zaměřené na diagnostiku, terapii a prevenci všech problémů pohybového aparátu, tedy bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních i degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů.

Proč doporučují obuv Peter Legwood:

Botky peter legwood u nás v Rehabe milujeme, pomáhají našim pacientům nejen při bolestech dolních končetin, ale i zad. Výborně doplňuji terapii dětské nohy a hlavně děti je rády nosí;)"

MGR. VOJTĚCH VESELÝ

Proč doporučují obuv Peter Legwood:

Co se mi líbí na Peter Legwood? Tak to by byl hodně dlouhý seznam, protože tyhle boty nemají podle mě žádnou konkurenci. Nohy jsou v nich jako v bavlnce, že si je člověk zvykne nosit všude. Padnou každému jako ulité, a to díky tomu, že je stačí jednoduše nahřát a upravit přímo na nohu. No a co oceňuju nejen já, ale hlavně moji klienti, že vám okamžitě uleví od pocitu těžkých a unavených nohou. A třešničkou na dortu jsou hravé barvy a paradní design."